Serdecznie zachęcamy do adopcji naszych piesków.

Pieski można oglądać w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt SONIECZKOWO w Żarnowie Pierwszym 9A, 16-300 Augustów, telefon 501 606 065

Strona internetowa schroniska: www.sonieczkowo.pl.

 
AGATKA Agatka ma ok. 2-3 lata przyjechała w sierpniu 2019 roku ze schroniska w Radysach. To ostrożna i nie za bardzo ufna suczka, która uczy się poprawnych kontaktów z człowiekiem. Nie jest agresywna w żadnym stopniu tylko lękliwa, tak jakby dotychczas nie miała dobrych wspomnień z człowiekiem. Jest ciekawska i bardzo chce być przy człowieku, jednak jeszcze troszeczkę brakuje by przełamać jej lęk.
 
BASZKO

Baszko ma ok 6-7 lat to pies mało ufny, lekko lękliwy i wycofany. Przyjechał w sierpniu 2019 z Radys. Ma pościerane zęby do samych dziąseł, tak jakby leżał i latami gryzł kraty. W trakcie nauki zaufania do człowieka.

 
BENIO

Pies ok. 6 lat, rudy , duży, łagodny. Obojętny w stosunku do innych psów. Ludzi lubi i nie wykazuje żadnej agresji.

 
 CHARLIE

Charlie trafił do nas w zeszłym roku prosto z Radys. Był kupką strachu i z wielką ostrożnością podchodził do ludzi...tak było, bo teraz to bardzo ufny i przyjazny piesek, który tylko by się tulił i pieścił. Charlie to już psi seniorek, bo ma ok. 9-10 lat (ur. 2010/2011), ale to niespotykanie aktywny senior 😁 Lubi zabawy i wygłupy z wolontariuszami na spacerach. Co do kontaktów z psami to stanowczo woli suczki, co prawda nie atakuje psów ale lubi być samcem alfa. Jest pieskiem średniej wielkości, wykastrowany, szczepiony i zaczipowany. Pomóżcie znaleźć mu dom ! Niech już jego tułaczka po schroniskach się w końcu zakończy, to nie jest wymagający pies...

 
 DONAT

Pies ok 3-4 lata. Lękliwy, ale nie agresywny. Bardzo ostrożny w kontaktach z człowiekiem. Jest na etapie uczenia się zaufania do człowieka.

 
F2019234 

Suczka ok. 1,5 roku bardzo wycofana, bojąca się ludzi. Lękliwa, ale nie agresywna.

F2019277

Suczka ok. 1,5 roku agresywna, wycofana i nieufna. Wymaga bardzo dużo pracy, bo na każdą próbę zbliżenia reaguje agresją.

FIFA

Fifa to około 5 letnia suczka w typie ON. Delikatna i wrażliwa, bardzo płacze za kontaktem z człowiekiem. Poza kojcem traci zupełnie pewność siebie i bardzo się pilnuje opiekuna, któremu ufa... Fifa potrzebuje człowieka, który pokaże jej jaki świat jest piękny i bezpieczny. To bardzo spokojna suczka, która nie wchodzi w żadne konflikty z innymi psami, a wręcz ich unika. Typowo uległa dziewczyna. Jest w pełni gotowa do adopcji 

PĄCZEK

Przyjechał z Radys w sierpniu 2019 roku, to pies bardzo bojący się ludzi. Ma ok 6-7 lat i obecnie jest na etapie nauki zaufania do człowieka. Nie jest agresywny lecz wystraszony i lękliwy. Przyjechał zaczipowany.