pluszowy miś24 listopada 2018 r. w Bibliotece Publicznej w Sztabinie obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Na spotkanie dzieci przyniosły swoje ukochane pluszaki. Imprezę rozpoczęliśmy od przybliżenia historii maskotki, a następnie każde dziecko przedstawiło swojego ulubieńca i opowiedziało o nim krótką historię.

W związku z tym, iż było to święto misia miał miejsce słodki poczęstunek - mówiąc językiem Kubusia Puchatka „małe co nie co” oraz każdy samodzielnie zrobił swojemu pupilowi upominek - misia z filcu.