„Poprawa efektywności energetycznej budynku Urzędu Gminy Sztabin poprzez montaż instalacji OZE i modernizację pomieszczeń”

W czwartej edycji autorskiego programu Samorządu Województwa Podlaskiego wsparcie otrzymało 119 gmin na łączną kwotę 61 mln zł. We wtorek, 2 kwietnia, marszałek Artur Kosicki, wicemarszałek Marek Olbryś oraz członek zarządu województwa Wiesława Burnos wręczyli symboliczne czeki z dotacjami beneficjentom Funduszu Wsparcia Gmin i Powiatów.

Gmina Sztabin otrzymała środki w wysokości 400 000 zł na montaż pomp ciepła oraz paneli fotowoltaicznych na potrzeby Urzędu Gminy Sztabin. Realizacja zadania ma na celu poprawę efektywności energetycznej oraz zmniejszenie kosztów ogrzewania.

Dziękuję serdecznie za otrzymane wsparcie dla Marszałka Artura Kosickiego, Zarządu Województwa Podlaskiego oraz radnych za przyznane środki finansowe.

Wójt Gminy Sztabin

Jarosław Karp