OTWARCIE NOWEJ REMIZY W SZTABINIE

Dnia 5 kwietnia 2024 r.  odbyła się uroczystość otwarcia nowej remizy, finansowanej z projektu pn. „Budowa budynku garażowo – usługowego na potrzeby jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Sztabinie wraz z punktem sprzedaży produktów tradycyjnych, regionalnych i lokalnych w Sztabinie”.

Realizacja zadania była możliwa dzięki uzyskanemu przez gminę Sztabin dofinansowaniu z Funduszu Wsparcia Gmin i Powiatów utworzonego przez Marszałka Województwa podlaskiego w kwocie 450 000 zł oraz Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych w kwocie 1 950 000,00 zł., a cała wartość robót budowlanych wyniosła 2 574 784,09 zł.

Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście szczebla rządowego, wojewódzkiego, powiatowego, druhowie jednostek OSP z terenu Gminy Sztabin oraz mieszkańcy.