Informacja o kastracji psów oraz kotów na terenie Gminy Sztabin w 2024 roku

Gmina Sztabin wraz z Ogólnopolską Fundacją na Rzecz Ochrony Zwierząt „ZWIERZ” realizują projekt ZWIERZowa Akcja Kastracja!

Działania obejmą 100% finansowanie zabiegów kastracji zwierząt domowych (samic i samców psów i kotów) przebywających pod opieką mieszkańców Gminy Sztabin oraz ich trwałe znakowanie.

Usługi świadczone będą przez:
Gabinet Weterynaryjny Stanisław Karczewski,
ul. Polna 5A, 16-310 Sztabin

Warunkiem skorzystania z dofinansowania jest wypełnienie przez właściciela/opiekuna zwierzęcia formularza ,,Wniosku o sfinansowanie zabiegu kastracji wraz z trwałym oznakowaniem zwierzęcia” i złożenie go w Urzędzie Gminy Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin, pokój Nr 6.

Akcja trwa od 03 kwietnia 2024 r. do 30 listopada 2024 r. lub wyczerpania środków finansowych. Wysokość środków finansowych ograniczona. Dofinansowanie zostanie zapewnione według kolejności zgłoszeń.