W związku z przystąpieniem do centralizacji podatku od towarów i usług VAT faktury wystawiane na rzecz Gminy Sztabin od dnia 1 stycznia 2017 roku muszą zawierać następujące dane:

Płatnik - Gmina Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin, NIP: 846-159-78-91, Odbiorca - Urząd Gminy Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin.

Gościmy

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Spotkanie opłatkowe w Jaminach20 grudnia 2015 roku po raz kolejny, wspólnie z redakcją Naszego Sztabińskiego Domu i Filią Biblioteczną w Jaminach, zorganizowaliśmy spotkanie opłatkowe. W świetlicy wiejskiej w Jaminach zebraliśmy się, by podsumować miniony rok, złożyć sobie życzenia i podzielić się opłatkiem. Na początku podziwialiśmy jasełka w wykonaniu dziecięcego zespołu teatralnego pod kierunkiem Iwony Zawiślak.

Następnie obejrzeliśmy prezentacje multimedialne ukazujące całoroczną pracę biblioteki głównej oraz fili w Jaminach i Jastrzębnej Drugiej. Ten niezwykły przedświąteczny czas wykorzystaliśmy również na wręczenie nagród laureatom konkursu fotograficznego pod hasłem „Tu zaszła zmiana”.

Czytaj więcej na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Sztabinie