W związku z przystąpieniem do centralizacji podatku od towarów i usług VAT faktury wystawiane na rzecz Gminy Sztabin od dnia 1 stycznia 2017 roku muszą zawierać następujące dane:

Płatnik - Gmina Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin, NIP: 846-159-78-91, Odbiorca - Urząd Gminy Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin.

Gościmy

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Paczka kreatywnychWielu ludzi ciągle szuka możliwość rozwoju, realizowania mniejszych i większych działań lub chce aktywnie żyć.
„Kreatywna Paczka” to kolejny partnerski projekt GBP w Sztabinie i Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Sztabińskiej im. Karola Brzostowskiego. Adresowany jest do grupy osób, które chcą zdobywać nowe umiejętności lub po prostu przyjść i porozmawiać.

Do „Kreatywnej Paczki” należy 18 osób. Spotkania odbywają się nieregularnie. Planujemy je tak, ażeby nie kolidowały z obowiązkami i planami uczestniczek. Tematyka jest różnorodna. Najczęściej uczestniczki dzielą się swoimi umiejętnościami i wiedzą.

Coraz częściej na drzwiach naszych domów w okresie adwentu zobaczyć można wieniec adwentowy. Stanowi on zarówno element dekoracyjny jak też jest symbolem życia, wspólnoty i zbliżającego się Jezusa Chrystusa.

Czytaj więcej na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Sztabinie