W związku z przystąpieniem do centralizacji podatku od towarów i usług VAT faktury wystawiane na rzecz Gminy Sztabin od dnia 1 stycznia 2017 roku muszą zawierać następujące dane:

Płatnik - Gmina Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin, NIP: 846-159-78-91, Odbiorca - Urząd Gminy Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin.

Gościmy

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Smaki regionówZ wielką przyjemnością i satysfakcją pragnę podzielić się z Państwem informacją, że Małgosia Ostapowicz w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów” którego finał odbył się podczas Targów „Smaki Regionów” w Poznaniu w dniu 20 września br. zdobyła Perłę - 2015 za pasztet z dzika.

O nagrodę „Perły” może ubiegać się producent dla swojego wyrobu nagrodzonego we wcześniejszych edycjach konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo w etapach wojewódzkich, Małgosia w 2012roku otrzymała „Perłę” za Biebrzańskiego Leszcza w zalewie octowej.

Brawo Małgosiu zasłużona nagroda ponieważ u Ciebie można dobrze i smacznie zjeść nie wspominając o wspaniałej atmosferze. Jestem z Ciebie dumna i jako mieszkanka Gminy Sztabin dziękuję za godne reprezentowanie naszej Gminy wśród tak znakomitych uczestników konkursu.

J. Kaczan