W związku z przystąpieniem do centralizacji podatku od towarów i usług VAT faktury wystawiane na rzecz Gminy Sztabin od dnia 1 stycznia 2017 roku muszą zawierać następujące dane:

Płatnik - Gmina Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin, NIP: 846-159-78-91, Odbiorca - Urząd Gminy Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin.

Gościmy

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

blask swietosciW niedzielę 14 czerwca 2015 roku w sali naszej remizy uczniowie Szkół Podstawowych w Jaminach i Jaziewie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny pod tytułem „Blask świętości”. Poświęcony był naszemu świętemu, papieżowi w latach 1978-2005, Janowi Pawłowi II. Dzieci, przygotowane przez panie Urszulę Bugiedę (pracownicę z Filii Bibliotecznej w Jaminach) i Emilię Czerniawską (katechetkę), przedstawiły drogę tego Wielkiego Polaka od lat dziecięcych aż do rzymskiego pontyfikatu. Elementem widowiska były m.in. jego nagrane wypowiedzi (cytaty z homilii), pieśni (w tym śpiewana przez papieża) i ilustracje, odtwarzane przy pomocy rzutnika.

Imprezę odwiedzili nasz Ksiądz Proboszcz Jerzy Galiński i jego gość, czarny jak noc ksiądz misjonarz Franck Mbida z Kamerunu. Zaśpiewane przez niego cztery piosenki w oryginalnych językach (po jednej ze wschodu, zachodu, północy i południa jego kraju) okazały się jedną z atrakcji spotkania.

Czytaj więcej na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Sztabinie