W związku z zagrożeniem zarażenia się wirusem COVID-19, sytuacją panującą w całym kraju, a także coraz większą ilością zakażeń na terenie powiatu augustowskiego Wójt Gminy Sztabin zwraca się z apelem do interesantów o ograniczenie do koniecznych wizyt w urzędzie. Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, interesantów, mieszkańców obsługa klientów w Urzędzie Gminy prowadzona będzie poprzez Punkt Obsługi Interesanta zorganizowany na parterze budynku.

Proszę mieszkańców o śledzenie na bieżąco informacji Głównego Inspektora Sanitarnego i stosowania się do publikowanych zaleceń: www.gis.gov.pl

Zachęcam do kontaktu telefonicznego i mailowego:

Wójt: 509-053-117

Sekretariat: 87 643-97-50