Złote Gody

Image0000219 października 2020 r. w Urzędzie Gminy Sztabin odbyła się uroczystość uhonorowania mieszkańców naszej Gminy, którzy przeżyli w związku małżeńskim 50 lat. Bohaterami uroczystości było 7 par Jubilatów.

Państwo:

Teresa i Eugeniusz Klepaccy

Irena i Stanisław Kamińscy

Janina i Marian Konkiel

Helena i Romuald Łubińscy

Bożena i Leszek Toczko

Konstancja i Mirosław Słomscy

Leokadia i Zygmunt Sapkowscy

zostali odznaczeni "Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie", które w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył Wójt Gminy Sztabin Jarosław Karp.
W tym szczególnym dniu Jubilatom towarzyszył Ksiądz Proboszcz Krzysztof Bronakowski.
Wójt Gminy Sztabin życzył Jubilatom dużo zdrowia, i wszelkiej pomyślności na dalsze lata wspólnego życia. Podkreślił jednocześnie, że Jubilaci powinni być wzorem do naśladowania dla młodych małżonków. Spotkaniu towarzyszyła doniosła atmosfera. Oprócz życzeń, był tort i tradycyjnie Marsz Mendelsona.

Przy okazji tego jubileuszu przypominamy, iż do zgłoszenia inicjatywy przyznania „Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” do Wojewody Podlaskiego dla mieszkańców Gminy Sztabin uprawniony jest Wójt. Wobec powyższego w sprawie otrzymania Medali należy zgłaszać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Sztabinie.

grupowe