Przygarnij Psiaka Podlasiaka

Przygarnij Psiaka Podlasiaka to strona poświęcona błąkającym się po ulicach bezpańskim czworonogom z gminy Sztabin.

Możecie na nią zgłaszać zaginione psy jak również przygarnąć i dać dom psiakowi.

Widząc jak wielka jest liczba bezpańskich psów na terenie naszej gminy postanowiliśmy założyć tę stronę by dać szansę psom na znalezienie ciepłego, przyjaznego domu nim zatrzasną się za nimi kraty w schronisku.

Na stronie pokazujemy zdjęcia psów z terenu naszej gminy, które przebywają w schronisku Sonieczkowo jak również te, dla których udało się znaleźć dom.

Grzecznościowo udostępniamy również posty innych schronisk.

Umieszczać też będziemy informacje o przeprowadzaniu sterylizacji i kastracji, gdyż ciągle jest to duży problem, który prowadzi do bezdomności zwierząt.