Nabywca - Gmina Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin, NIP: 846-159-78-91, Płatnik - Urząd Gminy Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin.

W związku z realizowanym przez dzielnicowego Posterunku Policji w Lipsku mł. asp. Kamila Michałowskiego działaniem priorytetowym, polegającym na przeciwdziałaniu gromadzeniu się osób, które zakłócają spokój i porządek publiczny, spozywają alkohol, zaśmiecają w rejonie przystanku PKS w miejscowości Kopiec, gm. Sztabin w godzinach wieczormych i nocnych, zwracam się z prośbą o zamieszczenie na stronie internetowej Urzędu Gminy w Sztabinie, informacji o wyszczególnionym działaniu.

KIEROWNIK

POSTERUNKU POLICJI W LIPSKU