plakatZAPRASZAMY WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE UKOŃCZYŁY 25 ROK ŻYCIA NA BEZPŁATNE SZKOLENIA.

W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB MOGĄ BYĆ ONE REALIZOWANE Z NASTĘPUJĄCYCH TEMATÓW:

- RODZIC W INTERNECIE

- MÓJ BIZNES W SIECI

- MOJE FINANSE I TRANSAKCJE W SIECI

- DZIAŁAM W SIECIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

- TWORZĘ WŁASNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ (BLOG)

- ROLNIK W SIECI

- KULTURA W SIECI

Dostęp do szkoleń także w wersji e-learning.

Masz pytania/wątpliwości?

Zadzwoń pod numer 733-885-505 lub napisz do Nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy:

Osobiście w Urzędzie Gminy Sztabin, pok. Nr 19 lub pok. Nr 17 oraz na stronie internetowej Naszego Partnera www.fwzr.pl/rezerwacje

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa”, Działanie nr 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

ulotka