OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) informuję, że:

  1. Administratorem danych jest Wójt Gminy Sztabin z siedzibą ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin, tel: 876439750, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2. Inspektorem danych osobowych jest dr Bartosz Mendyk, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 507-054-139,
  3. Przetwarzanie odbywa się w celach określonych w ustawie o samorządzie gminnym oraz kodeksie postępowania administracyjnego
  4. Okres przechowywania Państwa danych został określone w przepisach prawa dot. archiwizacji dokumentów.
  5. Dostęp do państwa danych posiadają upoważnieni pracownicy urzędu.
  6. Realizacja praw podmiotowych (dostępu do danych osobowych, ich poprawiania, itd.) wynika z RODO oraz ustaw odrębnych.
  7. Podmiotom danych przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego (PUODO)
  8. Przekazanie danych osobowych w zakresie w/w jest obowiązkowe i wynika z przepisów obowiązującego prawa. Konsekwencje niepodania danych wynikają z ustaw odrębnych.

Administrator Danych Osobowych

Wójt Gminy Sztabin