Spotkanie„To myśli Dyktują Wiersze Które jak fale Spływają Na plażę Papieru”

Zenon Józef Budzyński

29 marca b.r. w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Sztabinie odbyło się spotkanie autorskie z niezwykłym poetą, eseistą Józefem Zenonem Budzińskim - autorem znanych utworów literackich pisanych subtelnym słowem. Debiutował w latach osiemdziesiątych w "Słowie Powszechnym", publikował w antologiach, prasie regionalnej, kolejowej i ogólnopolskiej. Laureat wielu konkursów poetyckich. Z zamiłowania bibliofil i bibliotekarz, wielbiciel malarstwa, rzeźby, sztuki regionalnej, ale także spotkań z ciekawymi ludźmi.