Nabywca - Gmina Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin, NIP: 846-159-78-91, Płatnik - Urząd Gminy Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin.

W związku z realizowanym, przez dzielnicowego Posterunku Policji w Lipsku asp. szt. Robert Żukowski działaniem priorytetowym, polegającym na przeciwdziałaniu gromadzeniu się osób zakłócających spokój i porządek publiczny, ciszę nocną, spożywających alkohol oraz niszczących mienia w rejonie przystanku PKS w Sztabinie przy ulicy Augustowskiej, zwracam się z prośbą o zamieszczenie na stronach internetowych Urzędu Gminy w Sztabinie, informacji o wyszczególnionym działaniu.

Załączniki:
Pobierz plik (informacja.pdf)informacja.pdf[ ]307 kB