zaproszenieBIEBRZAŃSKI PARK NARODOWY, ZYGIZADA ROBERT ZYGMUNTOWSKI, TELEWIZJA POLSKA S A, BRAIDMADE FILMS zapraszają na bezpłatny pokaz filmu pt. „Wieś pływających krów” oraz na spotkanie z reżyserem Katarzyną Trzaską.

Data: 23 listopada (piątek) godzina 18:00.

Miejsce: CEIZ Biebrzańskiego Parku Narodowego, Osowiec-Twierdza 8, 19-110 Goniądz.

Wstęp wolny!

Pokaz filmu rozpocznie cykl „Biebrzańskich spotkań filmowych”.

W załączeniu przesyłam plakat promujący wydarzenie.

Zwracam się również z prośbą  o pomoc w rozpromowaniu wydarzenia.

Kontakt: Beata Głębocka, Dział Edukacji BbPN, e–mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (085) 738 30 09.