W związku z przystąpieniem do centralizacji podatku od towarów i usług VAT faktury wystawiane na rzecz Gminy Sztabin od dnia 1 stycznia 2017 roku muszą zawierać następujące dane:

Płatnik - Gmina Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin, NIP: 846-159-78-91, Odbiorca - Urząd Gminy Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin.

Gościmy

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.

WÓJT GMINY SZTABIN

ZAPRASZA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW DO UDZIAŁU

W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH DOTYCZĄCYCH

ZMIANY STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW

ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO GMINY SZTABIN

20 września 2018 r. – 30 października 2018 r.

Jako uczestnik konsultacji opiniujesz i wpływasz na przyszłość naszej gminy.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach:

  • 07 października 2018 r. godz. 12.30 ( po mszy ) - Plac Karola Brzostowskiego w Sztabinie – otwarte spotkanie z grą dla najmłodszych,
  • 14 października 2018 r. godz. 10.30 w Świetlicy Wiejskiej w Jaminach – warsztat planowania partycypacyjnego z ekspertami,
  • 25 października 2018 r. godz.  10.00 w Urzędzie Gminy Sztabin pok. nr 1 – warsztat konsultacyjny z użyciem map.

Zapewniamy wiele atrakcji, ciekawe formy spotkań z ekspertami i animatorami, w których każdy będzie mógł aktywnie uczestniczyć i wnieść swoje propozycje.

Czego dotyczą konsultacje:

  • Konsultacje dotyczą terenów Gminy Sztabin o unikalnych krajobrazach, położonych na terenach chronionych, gdzie zachodzi potrzeba ustalenia zasad zagospodarowania obszaru, z którego walorów korzystać będą wszyscy mieszkańcy nie tylko gminy.

Cel konsultacji:

  • Poznanie wszystkich argumentów dotyczących przyszłego zagospodarowania terenu w naszej gminie, zapoznanie się z wymogami prawa i opiniami ekspertów
  • Zebranie opinii i pomysłów na zaprowadzenie ładu przestrzennego w naszej gminie
  • Wspólne wypracowanie najlepszych rozwiązań i zaprojektowanie przestrzeni z uwzględnieniem walorów przyrodniczych

Od 20 września do 30 października 2018 r. godzinach 7.00 – 15.00 w Urzędzie Gminy Sztabin pok. nr 20 otwarty będzie punkt konsultacyjny, w którym można składać wnioski dotyczące zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego lub kierować je pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wójt Gminy Sztabin

Tadeusz Drągiewicz

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz konsultacyjny.doc)Formularz konsultacyjny.doc[ ]76 kB