W związku z przystąpieniem do centralizacji podatku od towarów i usług VAT faktury wystawiane na rzecz Gminy Sztabin od dnia 1 stycznia 2017 roku muszą zawierać następujące dane:

Płatnik - Gmina Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin, NIP: 846-159-78-91, Odbiorca - Urząd Gminy Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin.

ogródPo kilku latach przerwy Wójt Gminy Sztabin Tadeusz Drągiewicz wznowił konkurs pn „Ogródek- moja wizytówka”.

Komisja konkursowa powołana zarządzeniem przez Wójta Gminy Sztabin miała za zadanie dokonać oceny ogródków w dwóch kategoriach: Ogródek przed domem i zagospodarowanie działki siedliskowej w oparciu o następujące kryteria: ogólne wrażenie estetyczne, pomysłowość aranżacji, ukwiecenie, kolorystyka, dobór roślin zdobiących ogród, kwietniki, trawniki, skalniaki, ocena właściwej pielęgnacji, w tym zdrowotność roślin, estetyka i stan techniczny ogrodzenia, ciekawe rozwiązania zagospodarowania, altanki, oczka wodne, mostki, racjonalne urządzenie części wypoczynkowej.

umowyW środę 28 lutego w Białymstoku zostały podpisane kolejne umowy o dofinansowanie projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego. Pieniądze na inwestycje trafią do Kolna, Sztabina i grajewskiego szpitala.