umowyW środę 28 lutego w Białymstoku zostały podpisane kolejne umowy o dofinansowanie projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego. Pieniądze na inwestycje trafią do Kolna, Sztabina i grajewskiego szpitala.

Remont placu w Sztabinie

Gmina Sztabin w ramach projektu z zakresu rewitalizacji przeprowadzi remont Placu Karola Brzostowskiego oraz ulicy Augustowskiej w Sztabinie. Nowe oblicze zyska też znajdujący się tam park, z którego mieszkańcy i turyści będą mogli dostać się na znajdującą się niedaleko plażę.

Koszt tego przedsięwzięcia to 563,6 tys. zł, dotacja z RPO wynosi 479 tys. zł.

Źródło wrotapodlasia.pl