W związku z przystąpieniem do centralizacji podatku od towarów i usług VAT faktury wystawiane na rzecz Gminy Sztabin od dnia 1 stycznia 2017 roku muszą zawierać następujące dane:

Płatnik - Gmina Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin, NIP: 846-159-78-91, Odbiorca - Urząd Gminy Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin.

spotkanie autorskie2.06.2015 uczniowie klasy VI i członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki spotkali się z Anną Czerwińską-Rydel. Muzykiem, pedagogiem, autorką książek dla dzieci o tematyce muzycznej, historycznej, społecznej i biograficznej.

Autorka aby przybliżyć tematykę swoich książek opowiedziała o bohaterze jednej z nich - znanym na świecie Polaku - Janie Czochralskim. Wynalazca mikroprocesorów nazywany jest "ojcem" elektroniki. Bez niego nie byłoby komputerów, aparatów cyfrowych, telefonów itp. urządzeń. Mimo swojego osiągnięcia - bardzo ważnego dla rozwoju elektroniki - jest on postacią mało znaną w Polsce.

Sięgając po książki autorstwa Anny Czerwińskiej-Rydel trafimy na literaturę oposującą rzeczy prawdziwe oraz ludzi wybitnych i interesujących. 

Czytaj więcej na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Sztabinie