W związku z przystąpieniem do centralizacji podatku od towarów i usług VAT faktury wystawiane na rzecz Gminy Sztabin od dnia 1 stycznia 2017 roku muszą zawierać następujące dane:

Płatnik - Gmina Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin, NIP: 846-159-78-91, Odbiorca - Urząd Gminy Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin.

Gościmy

Odwiedza nas 106 gości oraz 0 użytkowników.

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w Departamencie Rolnictwa i Obszarów Rybackich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego opracował materiały filmowe dotyczące wirusa afrykańskiego pomoru świń, ptasiej grypy oraz zasad bioasekuracji w gospodarstwach. Spoty informacyjne, w których ostrzegamy przed zachowaniami mogącymi przyczynić się do rozprzestrzeniania wirusa są emitowane od 19 listopada br. na antenie TVP3 Białystok.

Materiały filmowe są dostępne pod adresem www.asf.wrotapodlasia.pl.

Zapraszam Pana Wójta do zapoznania się z treścią spotów. Zwracam się z również z prośbą o rozpropagowanie ww. materiałów na stronie internetowej Urzędu Gminy celem szerzenia świadomości społeczeństwa i upowszechnienia zasad bioasekuracji.

Województwo Podlaskie najdłużej w kraju dotykają konsekwencje związane z wystąpieniem wirusa afrykańskiego pomoru świń. Mam nadzieję, że nasze wspólne działania i inicjatywy przyczynią się do skuteczniejszego zwalczania ASF.

                                                                                                                         

DYREKTOR

Departamentu Rolnictwa i Obszarów Rybackich

Andrzej Pleszuk