Wieczór17.06.2017 r. w świetlicy Centrum odbył się wieczór muzyczny.  Wystąpiły w nim dzieci uczestniczące w kursach muzykowania prowadzonych przy Centrum Biblioteczno – Kulturalnym  w Sztabinie (Amelia Szczytko, Dominika Biłda, Wiktoria Pawłowska, Anna Koszycka, Dominik Suchwałko, Szymon Drzymkowski, Patrycja Szyper, Wiktoria Jurguć, Jakub Pawłowski) oraz  uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie (Laura Czerwińska, Dominik Puchlik, Jakub Puchlik). Opiekunami tych dzieci są: Tadeusz Giedrojć (instrumenty klawiszowe), Grzegorz Sobczak (instrumenty klawiszowe), Szczepan Sześciło (gitara).

Natomiast opiekunami uczniów Szkoły Muzycznej są: Bogdan Chorosiński (trąbka), Elżbieta Kądzior (skrzypce), Krzysztof Drzemicki (klarnet). Dzieci zaprezentowały swój repertuar, którego uczą się na cotygodniowych zajęciach.

Czytaj więcej na stronie Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Sztabinie