Wizyta w wiosce10 czerwca 2017 r. już po raz kolejny Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Sztabińskiej im. Karola Brzostowskiego przy wsparciu Centrum w ramach kampanii „Postaw na rodzinę” finansowanej przez Gminną Komisję d.s. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - promującą prawidłowe relacje między rodzicami i dziećmi oraz zachęcającą do wspólnego spędzania czasu, zorganizowało dzieciom i ich rodzicom wspaniałą wycieczkę. Udział w niej wzięły dzieci aktywnie działające przy bibliotekach w Sztabinie, Jaminach i Jastrzębnej Drugiej. Tym razem udaliśmy się do kolejnego - drugiego z kolei baśniowego przystanku znajdującego się  kilka kilometrów od Suwałk - Wioski Wesołych Wędrowców w Maniówce.

Czytaj więcej na stronie Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Sztabinie