Gudel17 maja 2017 roku naszą bibliotekę odwiedziła autorka, poetka wierszy dla dzieci i dorosłych Krystyna Gudel. Przeprowadziła ona spotkania z grupą pięcio i sześciolatków Oddziału Przedszkolnego w Sztabinie. Motywem przewodnim zajęć była promocja niedawno wydanej książki pt. „Którędy do domu…”. Autorka deklamowała swoje wiersze, angażowała dzieci do gier i zabaw, które z chęcią liczyły oraz odgadywały zagadki. Największe zainteresowanie wzbudziła jednak zaprezentowana kolekcja kolorowych ołówków z różnych stron Polski i świata.

Czytaj więcej na stronie Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Sztabinie