Konkurs recytatorskiNa wniosek oddolnej inicjatywy społecznej, Sejm  Rzeczypospolitej Polskiej 2017 ogłosił Rokiem rzeki Wisły. Celem obchodów Roku jest uruchomienie działań na wielu poziomach i tworzenie trwałych efektów: projektów, cyklicznych działań i produktów turystycznych, kulturalnych i społecznych o charakterze lokalnym jak również w skali ogólnokrajowej.

Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Sztabinie odniosło się do efektów kulturalnych, organizując konkurs recytatorski wierszy dotyczących Wisły. Wzięło w nim udział 11 uczniów z klas III szkół podstawowych z terenu gminy Sztabin.

Czytaj więcej na stronie Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Sztabinie