WielkanocCoroczne podsumowania konkursów wielkanocnych na pisanki ozdoby i stroiki świąteczne kojarzyły się  nam z organizacją wystaw pokonkursowych i nagrodami dla uczestników.
W bieżącym roku Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Sztabinie (organizator konkursu) tradycję tę wzbogaciło o prezentację ludowych piosenek i scenek kabaretowych z wykorzystaniem miejscowej gwary, tworząc w ten sposób blok tematyczny „Tym razem na ludowo”.

W prezentacji ludowych pieśni wystąpili Marcin Litwinko i Grzegorz Jurguć (stypendysta Marszałka Województwa Podlaskiego) zaś scenki kabaretowe zaprezentowała młodzież realizująca obecnie program  „Równać Szanse 2016”.

Czytaj więcej na stronie Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Sztabinie