OstatkiW niedzielę 26 lutego 2017 r., w świetlicy Centrum odbył się ostatkowy wieczór. Główną jego atrakcją była prezentacja kosmetyków firmy AVON. Pani koordynator opowiedziała nam o tym, że misją firmy jest nie tylko sprzedaż kosmetyków, ale „Avon dba również o kobiece piękno w każdym aspekcie: to firma, która dostarcza tusz do rzęs, ale i zapewnia środki do życia. Firma, która walczy ze zmarszczkami, ale i prowadzi batalię z rakiem piersi. W 1992 roku ruszyła globalna kampania Avon kontra Rak Piersi.

Jej celem jest walka z chorobą, która jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym u kobiet. Profilaktyka i działania podnoszące świadomość społeczną w zakresie tego schorzenia to najważniejszy strategicznie projekt prowadzony przez Avon na świecie.

Czytaj więcej na stronie Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Sztabinie