Nabywca - Gmina Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin, NIP: 846-159-78-91, Płatnik - Urząd Gminy Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin.

ProjektOd 1 lutego 2017 roku bierzemy udział w projekcie"My wśród innych", realizowanym w ramach programu "Równać Szanse" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności. Otrzymaliśmy dotację dzięki wnioskowi złożonemu przez Centrum Biblioteczno - Kulturalne w Sztabinie.

Uczestniczyliśmy w planowaniu działań, a nasz projekt znalazł się wśród 111 laureatów, spośród 649 uczestniczących w konkursie z terenu całej Polski. Do grupy projektowej mogły przystąpić osoby w wieku od 13 do 19 lat, które pochodzą z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców.

Czytaj więcej na stronie Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Sztabinie