FerieFerie, które w naszej gminie trwały od 23 stycznia do 5 lutego 2017 r. przyniosły zarówno uczniom jak i nauczycielom wytchnienie od codziennych zajęć i szkolnych obowiązków. Ażeby wypełnić ten wolny czas Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Sztabinie wraz z filiami i świetlicą przygotowały szeroką ofertę zajęć.

Oferowały zajęcia plastyczne, czytelnicze, karaoke, kulinarne, taneczne. Dzieci uczestniczyły w zajęciach pt. „Zima w tęczowych kolorach”, „Razem weselej”, „Ludzie do ludzi”, „Bałwankowy zawrót głowy”, „Szarka” i innych.

Czytaj więcej na stronie Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Sztabinie