Nabywca - Gmina Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin, NIP: 846-159-78-91, Płatnik - Urząd Gminy Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin.

warsztaty24 września 2016 roku w Centrum Biblioteczno - Kulturalnym w Sztabinie odbyły się zajęcia plastyczne. Celem spotkania było wykonanie pracy plastycznej techniką origami płaskie, nawiązującej do twórczości Jana Brzechwy.

Spotkanie rozpoczęliśmy od przypomnienia wierszy poety. Okazało się, że większość utworów znana jest przez dzieci na pamięć. Dziewczyny z pełnym zaangażowaniem, starannością i pomysłowością wykonały swoje prace.

Czytaj więcej na stronie Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Sztabinie