Kaprys5.02.2016 r. w świetlicy Centrum w Sztabinie, odbył się wzruszający koncert zespołu „Kaprys”, który obchodził swój pierwszy jubileusz powstania. Zespół założony przez panią Małgorzatę Ostrowską, pod kierownictwem Tadeusza Giedrojcia składa się z 15 członków.

Są to osoby, których pasja śpiewania  połączyła w zgraną grupę. W ciągu roku swym pięknym i oryginalnym repertuarem „Kaprys” uświetniał niejedną, lokalną uroczystość.

Czytaj więcej na stronie Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Sztabinie