Impreza integracyjnaStowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Biebrza”, 27 grudnia 2015 roku zorganizowało wielopokoleniową imprezę integracyjną pod hasłem “Kolędujmy razem”. To pomysł na spędzenie świątecznego czasu w gronie rodziny, przyjaciół, sąsiadów i znajomych.

Do wspólnego kolędowania chętnie dołączyli: Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Sztabińskiej im. Karola Brzostowskiego, Stowarzyszenie „Aktywny Sztabin”, dzieci ze Szkoły Podstawowej z Jaziewa i Jamin, Gminna Biblioteka Publiczna w Sztabinie, Zespół „Kaprys” oraz Akcja Katolicka parafii Jaminy. Tego wieczoru tworzyliśmy jedną wielką rodzinę, śpiewając kolędy w blasku płonących pochodni.

Małgorzata Kunda