Czytam w biblioteceGminna Biblioteka Publiczna w Sztabinie znalazła się w gronie 900 placówek, które zakwalifikowały się do ogólnopolskiej akcji „Czytam sobie w bibliotece”. Projekt skierowany jest zarówno do bibliotek publicznych jak i szkolnych. Jest to pomysł na promocję czytelnictwa wśród najmłodszych czytelników – dzieci w wieku 5-8 lat. Ma on na celu zachęcenie dzieci do samodzielnego czytania oraz pomóc bibliotekom  w zbudowaniu własnego programu działań animacyjnych wokół literatury. Do realizacji projektu posłuży nam pakiet materiałów: dziewięć  książek oraz siedem scenariuszy zajęć z wykorzystaniem technik animacyjnych, plastycznych i teatralnych.

Czytaj więcej na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Sztabinie